o nas

Kilka slów

Poświadczone kompetencje

Poświadczone kompetencje

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, a przede wszystkim licencję Ministerstwa Finansów. BRK Finanse należy do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Działalność BRK Finanse objęta jest ochroną ubezpieczeniową od odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług księgowych.

Kompleksowa oferta

Kompleksowa oferta

W naszej ofercie znajdują się m.in. prowadzenie ksiąg handlowych i rejestrów VAT, rozliczanie podatków i ryczałtu, deklaracje ZUS, tworzenie listy płac, tworzenie rocznych sprawozdań finansowych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych usług w zakładce Oferta.

O firmie BRK

Sprawdź, dlaczego warto wybrać naszą ofertę

BRK Finanse świadczy profesjonalne usługi księgowe, kadrowe, podatkowe i doradcze. Obsługujemy w pełnym zakresie małe i średnie przedsiębiorstwa, duże firmy oraz spółki i podmioty indywidualne. W naszej działalności koncentrujemy się na potrzebach klienta. Pomaga nam w tym wieloletnia praktyka – ponad 3 lata na rynku, poparta doświadczeniem z obsługi różnego rodzaju i wielkości firm. Nasza firma nastawiona jest na podnoszenie kwalifikacji pracowników, a to z kolei przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. BRK Finanse to wykwalifikowani księgowi i kadrowi oraz eksperci w zakresie prawa i podatków. Szeroki wachlarz proponowanych usług ma na celu zapewnienie klientom kompleksowej oferty księgowej. Do obsługi naszych klientów wykorzystujemy tylko bieżące i profesjonalne oprogramowanie księgowe – Raks SQL, WF-Fakir  Zapraszamy do kontaktu!

Zainteresowany/zainteresowana?

Zapytaj o wycenę

Wyceń