BRK

Usługi

Oferta

sprawdź zakres naszej oferty

Dlaczego wybrać nas?

Posiadamy niezbędną wiedzę i kompetencje do tego, aby sumiennie i terminowo wypełniać zadania, jakie są stawiane przed biurem rachunkowo-księgowym. Współpracowaliśmy dotąd z firmami ze zróżnicowanych branż oraz różnego rodzaju, dzięki czemu mamy bogate doświadczenie i wypracowane metody współpracy z klientem. Nasi księgowi regularnie i aktywnie uczestniczą w szkoleniach w zakresie doskonalenia zawodowego i aktualizacji wiedzy. Zlecenia wykonujemy z niezwykłą starannością. Nasze biuro jest stale dyspozycyjne dla Państwa, a nasi pracownicy służą wsparciem, radą i chętnie pomogą rozwiązać biurokratyczne problemy, z jakimi codziennie borykają się przedsiębiorcy.

Księgowość i podatki

Proponujemy outsourcing księgowości, dzięki któremu zyskają Państwo możliwość efektywnego zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Kadry i płace

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową firmy, dzięki której będą Państwo mogli budować swój wizerunek jako odpowiedzialnego pracodawcy

Doradztwo i audyt

Oferujemy usługi księgowo-doradcze, które pomogą Państwo w sprawnym i bezproblemowym zarządzaniu firmą pod kątem rachunkowości.

Obsługa administracyjna firm

Stale rozwijamy naszą ofertę, dostosowując ją do rosnących oczekiwań i potrzeb klientów, dlatego włączyliśmy w nią administracyjną obsługę firmy.

Obsługa prawna

Współpracujemy na stałe z licencjonowanymi doradcami i renomowanymi kancelariami prawnymi. To pozwala nam zaoferować kompleksową obsługę prawną.

 • Rozumiemy naszych klientów

  Zdajemy sobie doskonale sprawę, że każdy przedsiębiorca chce w pełni skupić się na dynamicznym rozwoju swojego biznesu, a zawiłości księgowe i podatkowe mogą być dla niego spowalniające, dlatego też kompleksowo przejmujemy na siebie całość zadań z tym związanych. Jako rzetelne biuro rachunkowe proponujemy Państwu dostosowaną do potrzeb obsługę administracyjną i księgową, dzięki czemu będą mogli Państwo w pełni skupić się na rozwoju firmy.

 • Pomagamy w formalnościach

  Pomagamy w formalnościach związanymi z założeniem, rejestracją, prowadzeniem i likwidacją działalności gospodarczej. Przejmujemy na siebie sprawy formalne, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, a przede wszystkim zyskają gwarancję, że Państwa sprawami zajmują się eksperci.

 • Odpowiedzialnie reprezentujemy przed urzędami

  Pracownicy BRK Finanse jako Państwa pełnomocnicy w sposób profesjonalny i staranny będą reprezentować Państwa firmę przed instytucjami we wszelkich postępowaniach i sprawach urzędowych, zachowując przy tym pełną dyskrecję i zapewniając bezpieczeństwo przekazywanych informacji.

 • Kompleksowo doradzamy

  Sumiennie zapoznamy się ze rodzajem Państwa działalności i znajdziemy najlepsze rozwiązanie księgowe i podatkowe zgodne z aspektami prowadzonej działalności. Zapewniamy indywidualne podejście oraz szybki czas realizacji. Proponujemy również pomoc prawną w postaci konsultacji i porad w zakresie prawa oraz przygotowania niezbędnej dokumentacji, jak umów, ugód, uchwał, regulaminów, oświadczeń czy listów intencyjnych. Doradzimy również, jak najlepiej zoptymalizować podatki czy koszty prowadzonej działalności.

Wyceń usługę

z BRK

Wyceń usługi