Wirtualne biuro

Nasze Wirtualne Biuro pozwoli Państwu zarejestrować działalność w Warszawie lub Katowicach. To wielka oszczędność kosztów, gdyż nie będzie istnieć potrzeba wynajmowania fizycznego biura, ani zatrudniania osób, które byłyby w nim obecne. Mimo że biuro jest z nazwy „wirtualne”, to istnieje realnie i zawsze znajdą Państwo tam naszych pracowników. Adres biura będzie widniał w Państwa danych kontaktowych oraz na fakturach. Cała korespondencja, która nadejdzie do Wirtualnego Biura, zostanie zeskanowana i przesłana mailowo. Dzięki temu natychmiast dowiedzą się Państwo o danym liście.

Specjalizujemy się w obsłudze zagranicznych firm i osób chcących prowadzić działalność w Polsce. Wirtualne Biuro sprawdzi się doskonale na przykład dla biznesów, które potrzebują otworzyć tutaj filię, ale nie potrzebują fizycznego oddziału. Roczne oszczędności związane z tym rozwiązaniem mogą wynieść nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Nie mają Państwo jeszcze własnej firmy w Polsce? Nie szkodzi. Możemy zaoferować zakup zarejestrowanych już spółek mających uprawnienia do sprzedaży zarówno z VAT jak VAT UE. Jeżeli jednak chcą Państwo zarejestrować własną spółkę, chętnie pomożemy w tym procesie.

Długość procedury rejestracji spółki ma istotne znaczenie dla przedsiębiorców, chcących zacząć działać jak najszybciej. Dlatego właśnie stworzyliśmy Wirtualne Biuro w Katowicach.
Rejestracja spółki w tym mieście trwa wyjątkowo krótko. Okres oczekiwania w Warszawie, też nie jest długi, dlatego warto rozważyć obie możliwości.

61

Oferta Wirtualne Biuro

rejestracja firmy pod adresem Wirtualnego Biura w Warszawie lub Katowicach,

przekazywanie klientowi mailowo skanów korespondencji

możliwość zakupu zarejestrowanych w Polsce spółek, płatników VAT i VAT EU,

pomoc w rejestracji spółki w Polsce

  • 99 zł netto/msc

  • 999 zł brutto/rocznie (przy płatności z góry)

Adresy

  • Biuro Katowice Ul. Krasińskiego 29
  • Telefon 575 255 588
  • Biuro Warszawa Ul Smulikowskiego 4a lok 16
  • Telefon 570 444 163